בחורה חושבת ליד לוח עם סימני שאלה

קבלת החלטות מקצועיות ואישיות

החיים מזמנים לנו לא פעם הזדמנויות בהן אנו נדרשים לקבל החלטות מורכבות. החלטות שמערבות גם שיקולים רציונאליים וגם רגשיים. החלטות אשר ישפיעו לא רק עלינו אלא גם על הסובבים אותנו. בין אם זה על השותפים לנו בסביבת העבודה ובין אם זה ישפיע על בני משפחה.

פעמים רבות, אנו מתקשים מאוד לקבל החלטות מהסוג הזה, בעקבות חששות מההשלכות שלהן על חיינו וחיי הסובבים אותנו.

תהליך "קבלת החלטה שלמה" – כולל שני מפגשים מרוכזים למציאת פתרון שתוכלו לבצע אותו ותהיו שלמים איתו לאורך זמן.

 

קבלת החלטה משותפת לזוג – מתחושת אין אוניים, למיקוד

"הגענו ללולה בתקופה של אי וודאות גדולה סביב מעבר דירה ועבודה. היינו לחוצים וההתלבטויות הטרידו אותנו מאוד. חווינו בעיקר את תחושת אין האונים של חוסר ההחלטה – הידיעה הברורה שאתה צריך להחליט משהו אבל עסוק כל היום בלהתלבט בין שתי האפשרויות. לולה העבירה אותנו תהליך של קבלת החלטות. במהלך התהליך בחנו את כל האפשרויות שעמדו בפנינו, ביררנו עם עצמנו את המהות של כל בחירה, וניסינו למצוא דרך שתענה על כל הצרכים שלנו. ההסתכלות על כל אחת מהאפשרויות הייתה באופן חיובי ובונה. התהליך מאוד מיקד אותנו למשימות אותן צריך לעשות כדי לבחון את המצב ולהשפיע על הבחירה שלנו ומשם הבחירה המושכלת הגיעה מעצמה. לולה הובילה את התהליך בסבלנות ובקשב רב לצרכינו ולהתלבטויותינו ותרמה מניסיונה בהכווינה אותנו לקבלת ההחלטה. מומלץ בחום!"

רות שר: מהנדסת תוכנה לראיה ממוחשבת

במקום להרגיש שאני נקרעת…הגעתי לפיתרון שאני אוכל להיות מרוצה ממנו לאורך זמן.

"הגעתי ללולה עם מלחמה פנימית. הייתי תקועה עם קבלת החלטה לגבי המשך מסלול הקריירי שלי. היו עמדות שונות, היו טיעונים מנצחים וממש נקרעתי בין הצדדים השונים. בנוסף, ההכרה שלא משנה מה אבחר, תוך חצי שנה אני לא אהיה מרוצה ממה שבחרתי, ריפתה את ידי ודיכאה אותי.
לולה עזרה לי להרגיע את הרוחות ולהבין שבעצם כל הצדדים רוצים בטובתי. התהליך המסודר והמובנה שעשיתי עם לולה עזר לי להבין מה אני באמת רוצה ומה חשוב לי בשלב הבא של הקריירה שלי. עכשיו במקום להרגיש שאני נקרעת בין האפשרויות השנות, אני מרגישה שכל הצדדים בהרמוניה מנסים למצוא את הפיתרון הכי טוב בשבילי. פיתרון שלא מוותר על שום פן, פיתרון שנותן כבוד לכל הצרכים שלי ופיתרון שאני אוכל להיות מרוצה ממנו לאורך זמן. לולה, המון המון תודה!!!"
הלה בביוף: מנחה לפיתוח יצירתיות לבני נוער

רוצה להתייעץ? אני פה.

 

דילוג לתוכן